Калистос

Маршал Тито бб Стар Дојран
+389 71/695-551
Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Апартмани со сопствена бања.

Вила Калистос се наоѓа на 50 м до езерото, со прекрасен поглед.  Повелете во вила Калистос и ќе бидете најпрофесионално и најљубезно пречекани. 

РЕЈТИНГ
...

РАНГ НА ЦЕНИ
($$) Средни,

ВИД НА ХОТЕЛ
Апартмани со сопствена бања.

СОДРЖИНИ - ХОТЕЛ
Клима, ТВ, приемник со сателитска, паркинг, тераса во склоп на вила

СОДРЖИНИ - СОБИ
8 апартмани со по 4 + 2 кревети


JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

alt

На само 50 м од езерото!

8 апартмани со по 4 + 2 кревети 

alt

Нема информации.

alt

Нема информации

Во готово

Tel: +389 71/695-551 

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Врати се на првата страна.


РЕСТОРАНИ

Каде и што да јадете?
Највкусните јадења...
Оди во Шопинг »ХОТЕЛИ

Хотели во Македонија
Рубрика за туризам...
Т. Агенции »МОДЕРНА

Ахх.. модерни времиња
Рубрика за мода...
Трендови »ШОПИНГ

Шопинг манија
Рубрика за шопинг ...
Попусти »КУЛТУРАТОР

Party People
Секс, гламур и (не) култура ...
Настани »

Топ модели
Најдобрите модели од Македонија и светот...
Пријави се »


MAGAZINE

Разгледај го »


КЛУБ

Рекламирај се
Ако сакате вашиот бизнис да биде дел од Штипка, контактирајте не:
++ 389 71 318 485
Прати E-маил »


moden-horoskop
 Хороскоп 

Моден хороскоп


maskara

voditelkata-marija-kalibarda

Секси издание на Марија Калибарда, водителката на ТЛЗП


22 Октомври 2014, 10.40
 RED CARPET 
Марија Килибарда, водителката во шоуто „Твоето лице звучи познато“ се појави во црн мини фустан со чизми до над колена и ги остави сите без здив. Таа за спрскиот „Блиц“ изјави дека за овој стајлинг се виновни дизајнерката и стилистот на популарното шоу кои ја наговориле да излезе од нејзиното...
Прочитај повеќе »
omlet-vo-novo-ruvo

Супер вечера за која ви требаат само 20 минути- класичен омлет, но во ново руво!


29 Септември 2014, 11.07
 Рецепти 
Брзата, еднставна и здрава вечера е сон на секоја домаќинка, а овој омлет е вистински решение за сите жени кои сакаат да го почестат семејството и пријателтите, а да не потрошат многу време во кујната. Потребни ви се само основните состојки кои веројатно веќе ги имате во кујната, а вечерата ќе биде...
Прочитај повеќе »
garcinia cambogia 60 hca 1500 mg where can you get garcinia cambogia in south africa medicare benefits after kidney transplant how much weight loss garcinia cambogia garcinia diet max ingredients you on a diet black bean soup recipe white bean hummus health benefits white bean extract carbohydrates health benefits of white bean hummus neem leaves benefits for kidney shape of a kidney bean xl s medical carb blocker cena natural garcinia cambogia customer reviews fat blocker emagrece garcinia cambogia and green coffee bean weight loss large white runner beans what is white kidney bean extract for white kidney bean extract fat loss what brand of garcinia cambogia works the best que es carb intercept garcinia cambogia jamieson garcinia cambogia extract ingredients white kidney bean extract directions weight loss cambogia garcinia cambogia fruit purchase white bean extract 500 mg natural black bean extract dark red kidney beans how to cook weight loss with green coffee beans carb blocker fat burner carb blockers and fat burners the best way to lose weight with garcinia cambogia black bean extract white kidney bean extract dosage for weight loss garcinia cambogia really work kidney beans health benefits the doctors and garcinia cambogia canned kidney beans during pregnancy garcinia cambogia free shipping code carb blockers on keto diet vegan complex carbohydrates where to buy garcinia cambogia australia garcinia cambogia contraindicatii forum dr oz white kidney bean extract brand complex carbohydrates provide the body with long lasting energy canned kidney beans indian recipe white kidney beans curry recipe garcinia atroviridis fruit garcinia cambogia by healthy natural systems what kinds of foods contain complex carbohydrates que es la garcinia cambogia extract good sources of complex carbohydrates white bean extract supplement non complex carbohydrates list carb blocker my protein benefits of kidney cleanse garcinia cambogia side effects diabetes white kidney bean extract high blood pressure fat blocker pills walmart black bean soup good for diet whole body garcinia cambogia at walmart la garcinia plus para que sirve where can i find garcinia cambogia pro benefits of white beans extract fat blocker injection garcinia cambogia fruit pakistan raspberry ketones and white kidney beans can yeast ferment more complex carbohydrates garcinia cambogia wiki white bean extract and pregnancy how do u make white beans can i lose weight with green coffee beans usn carb blockers is metformin a carb blocker is white bean extract good for you