Филмските венчавки од секогаш биле инспирација за идните невести и не ретко се случува на својата свадба да носат венчаница иста или слична на онаа која ја виделе на филм или пак во некоја серија.

Read more...

Уште малку и започнува сезоната на свадби. :)

Read more...

Ресторан Гоце 2000 располага со капацитет од 700 гости, но опремен е и може да се прилагоди за помали прослави.“

Read more...

„Еве некои од најубавите венчаници во светот.“

Read more...

„Сите сме навикнати на класичната бела боја на женски венчаници, но тоа не мора да биде закон, нели?“

Read more...

„Погледнете ги овие прекрасни модели на обувки за најубавиот и најнезаборавниот ден во вашиот живот.“

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?