Погледнете ги скиците на невестински фустани на познатите светски дизајнери изработени специјално за Ким Кардашијан.

Read more...

Погледнете ги овие преубави невестински фустани од колекцијата на „Oscar de la Renta“ за есен 2014 кои претставуваат совршен спој помеѓу класичното и модерното.

Read more...

Првиот бутик за невести Лихи Ход го отвори во 2010 година, откако претходно го учеше занаетот како од домашните дизајнери, така и низ цела Европа и Њујорк.

Read more...

Без разлика дали ќе ви требаат за да застанете на лудиот камен, да се сместите веднаш покрај него (како кума или старосватица) или пак малку подалеку меѓу гостите, овие свадбени обувки се наменети само за вас.

Read more...

Ова се невестински фустани кои никогаш не би сакале да ги облечете, па и да треба да застанете на лудиот камен со Бред Пит и Џорџ клуни заедно.

Read more...

Кусите невестински фустани се совршен избор за егзотичен невестински изглед, особено ако вашата свадба се случува во близина на некоја плажа.

Read more...

Добре дојдовте во рубрика наменета за Невестински фустани и свадби, каде ви ги преставуваме сите оние традиционални нешта кои доаѓаат со венчавките, но и оние кои се наоѓаат надвор од кутијата која што ќе биде вешто спакувана пред олтарот.

Read more...

Шпанскиот бренд „Pronovias“ е основан во 1964 година, а денес е еден од водечките брендови во Шпанија специјализирани за невестинси и свечени фустани.

Read more...

Ако некогаш белата боја беше алфа и омега за невестинските фустани, во последно време се почесто сретнуваме бои кои отстапуваат од оваа традиција.

Read more...

Не постои девојка која не ги сака свадбите. Едноставно, сите сакаме да ги гледаме невестулките како се снаоѓаат кога е нивниот ден „Д“.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Нашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола. ...
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Пица ресторан во центарот на Битола.