loading...

Погледнете ги новите колекции на невестински фустани од најдобрите брендови кои беа претставена на „Pasarela Gaudí Brides (Мода за невести Гауди) како дел од Модната недела за венчаници во Барселона.

Read more...

Кога Кејт Мидлтон се појави во невестинскиот фустан со тантела на Александер Меквин, продавниците за невестински фустани веднаш го искусија ефектот на Кејт.

Read more...

Погледнете ги скиците на невестински фустани на познатите светски дизајнери изработени специјално за Ким Кардашијан.

Read more...

Погледнете ги овие преубави невестински фустани од колекцијата на „Oscar de la Renta“ за есен 2014 кои претставуваат совршен спој помеѓу класичното и модерното.

Read more...

Првиот бутик за невести Лихи Ход го отвори во 2010 година, откако претходно го учеше занаетот како од домашните дизајнери, така и низ цела Европа и Њујорк.

Read more...

Без разлика дали ќе ви требаат за да застанете на лудиот камен, да се сместите веднаш покрај него (како кума или старосватица) или пак малку подалеку меѓу гостите, овие свадбени обувки се наменети само за вас.

Read more...

Ова се невестински фустани кои никогаш не би сакале да ги облечете, па и да треба да застанете на лудиот камен со Бред Пит и Џорџ клуни заедно.

Read more...

Кусите невестински фустани се совршен избор за егзотичен невестински изглед, особено ако вашата свадба се случува во близина на некоја плажа.

Read more...

Добре дојдовте во рубрика наменета за Невестински фустани и свадби, каде ви ги преставуваме сите оние традиционални нешта кои доаѓаат со венчавките, но и оние кои се наоѓаат надвор од кутијата која што ќе биде вешто спакувана пред олтарот.

Read more...

Шпанскиот бренд „Pronovias“ е основан во 1964 година, а денес е еден од водечките брендови во Шпанија специјализирани за невестинси и свечени фустани.

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО