loading...

Сигурно сте нашле стотина фотографии на Pinterest и сега се подготвени да го започнете ловот.

Read more...

Многу е ретко за една личност да инспирира мала промена во светот на модата и/или нашите плакари.

Read more...

Ако планирате свадба во 2015 година, тогаш вие сте први што ги гледате овие венчаници кои ќе се појават во продавниците на крајот на летото.

Read more...

Одењето на свадба е магично искуство и можност за стекнување слава за фотографот кој ги доловува оние скапоцени спомени и ги овековечува на фото албумот на Фејсбук следниот ден.

Read more...

Двоецот Lidiya Georgieva & Zili со колекцијата Шеќерна волна (Cotton candy) го отвори второто издание на The Bridal Fashion Night кое се одржа во хотелот Александар палас во организација на Моден викенд Скопје.

Read more...

Неодамна наидов на Krikor Jabotian на Инстаграм и не е за изненадување што неговите фустани ми паднаа в очи: Неговата прва работа надвор од училиштето била со Ели Сааб.

Read more...

Вера Ванг навистина се надмина себеси со својата најнова колекција наменета за продавниците David’s Bridal.

Read more...

Не постои девојка што ќе остане рамнодушна на новата колекција на волшебни невестински фустани на Зухаир Мурад.

Read more...

Најпознатиот а и најдобриот македонски фитнес и бикини модел, Марија Нацева, пред неколку дена застана на лудиот камен и се омажи за сопственикот на продавницата за фитнес опрема „Get ready“, Гоце Ѓошевски.

Read more...

Иако официјални фотографои се уште нема, се шушпка дека Ким Кардашијан го искористила пријателството со Рикардо Тичи за тој да и го направи невестинскиот фустан од тантела и со етикета на Givenchy.

Read more...

barate

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО