Асос неодамна ја изложи својата колекција на фустани за гостинки на свадба, но изгледа дека нема многу долго да биде достапна бидејќи фустаните се трошат со брзината на светлината.

Read more...

Познатата продавница Асос во својата понуда има венчаници, но и фустани кои многу добро функционираат за таа пригода.

Read more...

Пролетта полека но сигурно ни се приближува, а тоа значи дека ни се ближат и деновите кога многу девојки ќе го доживеат едно од најважните случувања во нивните животи – заколнувањето на вечна љубов со саканиот.

Read more...

Едноставно ги обожавам сите парчиња од J.Crew и навистина не би имала ништо против доколку оваа година застанам и на лудиот камен во некоја од овие креација без разлика што сум сингл и што немам ништо на радарот...

Read more...

Нова драматична естетика и волшебен спој на женственост, елеганција и рокенрол - големо БРАВО за Ивана Кнез и за нејзината Драма.

Read more...

По есенската колекција на Тања Кокев која ги оправда сите очекувања и предизвика овации кај публиката, Тања Кокев на социјалните мрежи ја претстави и нејзината најнова колекција венчаници за 2016.

Read more...

Еве го најдоброто од Модната недела за венчаници!

Read more...

Еве дел од најубавите креации кои ги избравме од Bridal Fashion Week.

Read more...

Прекрасната Бар Рафаели го изговори нејзиното судбоносно да во преубав романтичен фустан од „Chloé“ во кој изгледаше како принцеза.

Read more...

ОК, вашата другарка која е од Охрид или Струга реши да прави свадба на плажа. Или пак во ресторан кој има голема отворена тераса, базен и голема зелена површина на која ќе го поминете поголемиот дел од свадбата.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?