Погледнете ги овие преубави венчаници кои беа прикажани на Петтата модна ноќ на невестите под мотото Real Venue For Real Brides.

Elizabet design studio

Овие венчаници дефинитивно ќе ги освојат Македонките. Тие се препознатливи по својот пристап во кројот, но и по квалитетните материјали со кои идните невести ќе имаат чувство на женственост, гламур и совршенство кое може секого да остави без здив. Од модели кои го негуваат стилот на голиот грб, па се до длабоките „V“ деколтеа и комбинезони, погледнете ги најубавите невестински фустани од последниот The Bridal Fashion Night.

Vlora&Kaltrina

Vlora&Kaltrina

Ал Апарел

Ал Апарел

Јасмина Дракул

Модна куќа Менакон

Модна куќа Менакон

Салон за венчаници Зиане


Booking.com