FaceBook  Twitter  

Малку поинакви невестински фустани од британскиот бренд „Whistles“

Познатиот британски комерцијален бренд Whistles лансираше лимитирана колекција со седум венчаници. Брендот е познат по просечните линии и елегантната естетика, а таквиот дух го пренесе и на овие венчаници кои се совршен избор за модерните невести.

„Whistles Wedding на нашите потрошувачи ќе им понуди префинета колекција во која секоја невеста може да се пронајде нешто за својот голем ден, без разлика дали се работи за журка во град или голема свадбена прослава“, изјави креативниот директор на брендот, Ник Пасмор за овие преубави венчаници кои можете да ги видите во продолжение.

Кој од овие модели ви се допаѓа најмногу?

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...
Хотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол". ...
Уникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...