FaceBook  Twitter  

Есенски водич за фустани кои можеме да ги носиме кога одиме на свадба!

Постојано сме во потрага по фустани кои можеме да ги носиме кога ќе бидеме поканети на свадба, а тоа е така затоа што свадбите не престануваат и се случуваат постојано. Речиси секоја година имаме некои пријатели, роднини или колеги кои наскоро планираат да поминат под олтарот со своите брачни другари и да го кажат своето судбоносно „ДА“. Па доколку и вие имате ваков настан на календарот и потребна ви е инспирација што да носите, погледнете го изборот на нашите уредници. Фустаните што ги избравме се од познатата интернет продавница Асос, а вашиот фаворит побарајте го во галеријата што следува.

Останатите модели, како и цените на овие погледнете ги во галеријата што следува ...

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Почуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери... ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...