FaceBook  Twitter  

Невестите кои сакаат да изгледаат модерно ќе е радуваат на оваа вест!

Сопственикот на еден од најпознатите холивудски бутици отвори онлајн продавница за невестински фустани која истовремено изгледа романтично и кул, особено со изборот на фустани кои не бараат од вас да изгледате премногу традиционално на најубавиот ден во вашиот живот. На оваа адреса покрај невестинските фустани можете да најдете и интересни модни додатоци, долна облека за невести, па дури и фустани за гостинки на свадба. Па без разлика дали сакате фустан со тантела или шик килоти, интернет продавницата  Forward by Elyse Walker (fwrd.com) е адреса на која дефинитивно ќе се најде по нешто интересно за секој.

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Почуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери... ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...