FaceBook  Twitter  

Monique Lhuillier, Lela Rose, Oscar de la Renta, Victoria Kriyakedes, Elizabeth Fillmore се само дел од дизајнерите кои го претставија овој тренд.

Трендот со таканаречените slip фустани стигна и меѓу невестите!

Monique Lhuillier, Lela Rose, Oscar de la Renta, Victoria Kriyakedes се само дел од дизајнерите кои slip фустаните ги поставија како еден од водечките трендови за пролет 2017, па доколку планирате свадба ова или следното лето, и го сакате минимализмот, можеби тука се крие вистинскиот фустан за вас. Женствени и едноставни, тие на суптилен начин го истакнуваат женското тело и оставаат простор главниот акцент да биде на вас и на вашата убавина, а не на она што го носите

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Почуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери... ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...