FaceBook  Twitter  

Миленикот на женските срца ширум светот, Кристијан Лобутин знае што им е најважно на невестите, а тоа секако се –шминките и високите потпетици.

Тој ја претстави неговата нова колекција со обувки и сандали кои се наменети за невести, а со неа беа претставени и неговите совршени козметички производи кои вклучуваат кармини и лакови за нокти кои се достапни во пет нови нијанси. Производите се зачинети со гламур и дефинитивно се сон на секоја невеста.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел ВОДНО – Вашиот избор за свадба од соништата
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.
BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата
Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...