FaceBook  Twitter  

Невестински фустани во кои секоја од нас би сакала да каже ДА!

Без разлика дали сте потенцијална невеста или пак само фантазирате за најважнито и најубавиот ден во животот, сигурни сме дека ќе уживате во следните фотографии. Станува збор за необични модели зачинети со тантела, романтични, со необични детали кои ќе ве разнежат и за кои сме сигурни дека би посакале барем за момент да се најдете во истите, па и дури да сте среќно омажени. Погледнете и не заборавајте дека се е во деталите!

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...
Се наоѓаме во резиденцијалниот дел на Скопје
Ореов Лад е национален ресторан со 140 годишна семејна традиција, не­зао­би­колно добредојде на дестинацијата кон Матка ...
Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Хотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа. ...