FaceBook  Twitter  

Невестински фустани во кои секоја од нас би сакала да каже ДА!

Без разлика дали сте потенцијална невеста или пак само фантазирате за најважнито и најубавиот ден во животот, сигурни сме дека ќе уживате во следните фотографии. Станува збор за необични модели зачинети со тантела, романтични, со необични детали кои ќе ве разнежат и за кои сме сигурни дека би посакале барем за момент да се најдете во истите, па и дури да сте среќно омажени. Погледнете и не заборавајте дека се е во деталите!

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Почуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери... ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...