FaceBook  Twitter  

Познатите хај стрит брендови полека но сигурно го освојуваат пазарот со венчаници по ниски цени и прашање само на време е кога ќе пристигнат и кај нас.

Во рамките на својата годишна H&M Conscious  колекција, познатиот шведски моден гигант воведе и „bridal“ колекција која им е посветена на идните невести. Колекцијата е направена од најфини рециклирани материјали, а оваа година заштитно лице е прекрасната Џулија Рестон Ројтфилд, ќерка на Карин Ројтфилд.

Венчаниците се преставени во три силуети со цени од 199 до 499 евра, а направени се од тантела и интересни, но не премногу впечатливи детали. Тие сега за сега можат да се пронајдат само во некои одбрани продавници, а ако судиме според позитивните коментари и критиките, ова е вистински чекор во вистинско време.

И додека цените на венчаниците паѓаат, интересно е дека големите модни империи посветија внимание на тренерките, а меѓу нив се истакнуваат моделите на Chloe и JW Anderson со нивните модели за кои ви се потребни и по неколку илјади евра.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Почуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери... ...
Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...