calcedonia

Погледнете ги најжешките модели на костими за капење од италијанскиот бренд Calzedonia за сезона пролет/лето 2013.

Read more...

beneton

Погледнете ја најновата колекција на костими за капење од култниот бренд United Colors of Benetton.

Read more...

manngo

Еве ги најубавите костими за капење од популарниот „high-street“ бренд Манго.

Read more...

Погледнете ја новата колекција на костими за капење со етикетата на „high-street“ брендот New Yorker за лето 2013.

Read more...

Ангелите на Викторија облечени во преубави костими за капење од новата колекција за пролет/лето 2013...

Read more...

Најдобрите парчиња од Bershka, Mango, H&M, Zara, New Yorker …

Read more...

Кандис Свенепоел, Карла Клос и Алесандра Амбросио се фотографираа во костуми за капење од новата колекција на Victoria's Secret за 2013 година.

Read more...

По објавување на скоро сите трендови кога се костимите за капење во прашање, на ред ни доаѓа колекцијата од популарниот британски бренд Asos за лето 2012.

Read more...

Веќе е крајно време да ги импесионирате сите на плажа или на базен, со еден од најубавите и најбараните бикини од  најновите колекции на  H&M и Victoria`s Secret .

Read more...

Без разлика дали ќе одите на обичен годишен одмор или пак, ќе го поминете на некоја јахта во друштво на министри, бизнисмени и Џемс-бондовци (ако и самата не сте една од нив!), овие костими за капење секако дека ќе ви се допаднат, бидејќи се најдобрите.

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?