Погледнете ја новата колекција на костими за капење од Викторија Сикрет и подготвени дочекајте го летото.

Read more...

Летните месеци полека заминуваат, но не и високите температури, што е одлична работа за сите оние што решиле да се одморат и да отпатуваат некаде на крајот на август и почетокот на септември.

Read more...

Plus-size моделот Робин Лавли лансираше колекција на костими за капење наменети за полните девојки.

Read more...

Некои работи едноставно се евергрин во светот на костимите за капење  - бикините и наметките за на плажа.

Read more...

Само рок ѕвездите и оние што се со чуден вкус би можеле да ги носат овие костими за капење кои беа претставени на Mercedes Benz Fashipn Week Swim.

Read more...

Погледнете ги овие прекрасни модели на костими за капење кои можеби не откриваат многу, но сепак се секси!

Read more...

Кога треба да купувате костим за капење, не треба само да го гледате неговиот дезен и боја, туку многу повеќе треба да внимавате на кројот.

Read more...

Едноставни, елегантни, во весели летни бои и извонредно секси, костимите за капeње со етикетата на Викторија Сикрет се едни од најпосакуваните меѓу преставничките на понежниот пол.

Read more...

Летото е пред нас и тоа ни го носи сето она што најмногу го сакаме – слободата, опуштање, море, лежење на плажа.. и преубавите костими за капење!

Read more...

kostimi

Од оние што се инспиарани од винтиџ стилот од 50-те, па се до секси бикини во кои телото добива совршена форма, погледнете ги најубавите форми на костими за капење за 2013 година.

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?