Да изберете совршен костим за капење кој ќе одговара на формата на вашето тело може да претставува вистински предизвик.

Read more...

Топлите денови се на прагот, што значи дека не е далеку моментот кога ќе треба да се појавиме на некоја плажа и да уживаме во сонцето!

Read more...

И оваа година „Лисца“ понуди низа прекрасни модели на костими за капење за сезоната пролет/лето 2014, а овде ги издвојуваме најубавите модели од линиите „Фешн“ и „Селекшн“.

Read more...

Погледнете ги новите бикини и костими за капење од колекција за пролет/лето 2014 на шпанскит бренд Зара.

Read more...

Погледнете ги прекрасните едноделни и дводелни костими за капење од новата колекција на „Калцедонија“претставена од Сара Сампаио и Камерон Расел.

Read more...

Девојки, погледнете ја новата колекција на костими за капење од Бершка за лето 2014 во која најмногу се истакнува елегантниот (секси) облик.

Read more...

Ретро стилот кој е мошне популарен во последните неколку сезони, конечно пристигна и кај костимите за капење.

Read more...

Можеби ве вознемирува и самата идеја дека за некое време ќе треба да побарате костим за капење за ова лето, а немате претстава каков би требало да изгледа?

Read more...

Холандската убавица Фабиен Хагедорн ја претстави новата колекција на костими за капење на лондонскиот бренд Moeva за лето 2014.

Read more...

Погледнете ги ови секси модели на костими за капење кои што ги одбравме од онлај продавницата на шведскиот бренд H&M.

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?