И оваа година „Лисца“ понуди низа прекрасни модели на костими за капење за сезоната пролет/лето 2014, а овде ги издвојуваме најубавите модели од линиите „Фешн“ и „Селекшн“.

Read more...

Погледнете ги новите бикини и костими за капење од колекција за пролет/лето 2014 на шпанскит бренд Зара.

Read more...

Погледнете ги прекрасните едноделни и дводелни костими за капење од новата колекција на „Калцедонија“претставена од Сара Сампаио и Камерон Расел.

Read more...

Девојки, погледнете ја новата колекција на костими за капење од Бершка за лето 2014 во која најмногу се истакнува елегантниот (секси) облик.

Read more...

Ретро стилот кој е мошне популарен во последните неколку сезони, конечно пристигна и кај костимите за капење.

Read more...

Можеби ве вознемирува и самата идеја дека за некое време ќе треба да побарате костим за капење за ова лето, а немате претстава каков би требало да изгледа?

Read more...

Холандската убавица Фабиен Хагедорн ја претстави новата колекција на костими за капење на лондонскиот бренд Moeva за лето 2014.

Read more...

Погледнете ги ови секси модели на костими за капење кои што ги одбравме од онлај продавницата на шведскиот бренд H&M.

Read more...

Погледнете ја новата колекција на костими за капење од Викторија Сикрет и подготвени дочекајте го летото.

Read more...

Летните месеци полека заминуваат, но не и високите температури, што е одлична работа за сите оние што решиле да се одморат и да отпатуваат некаде на крајот на август и почетокот на септември.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...
Ексклузивен ресторан и винотека, единствени по својот изглед и понуда. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...
Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...