matte

Популарниот бренд New Yorker под својата веќе добро позната етикета Censored и оваа сезона подготви одлична колекција на производи кои ви се потребни за да уживате на базен или плажа.

Read more...

Сезоната за лов на нови тренди бикини е веќе отворена, па пред да тргнете во потрага на вашиот омилен модел, погледнете што ќе биде најмодерно оваа сезона.

Read more...

Прекрасниот плус-сајз модел Кандис Хуфин блескаше во преубавите модели од новата колекција на костими за капење на Манго за полнички девојки.

Read more...

Погледнете ја новата фантастична колекција со костими за капење од „Calzedonia“  за лето 2015

Read more...

Од актуелната летна колекција на „high-street“ брендот Страдивариус ги избравме најубавите десет парчиња кои се „must-have“ за на плажа.

Read more...

Во новата колекција со парчиња за на плажа од „Pull and Bear“ ве чекаат трендовски костими за капeње, сандали, шешири и крпи за на плажа.

Read more...

Ретро модели со висок струк, накит во комбинација со облека за на плажа, големи животински принтови.. ова се само дел од трендовите кои ќе го имаат главниот збор на плажите оваа сезона.

Read more...

Додека нестрпливо ја очекуваме нашата средба со брановите и песочните плажи и броиме ситно до нашите годишни одмори, време е да ја разработиме темата на костимите за капење.

Read more...

Ја пролиставме интернет страницата на Бершка и ги избравме парчињата кои се апсолутен хит за топлите летни денови.

Read more...

Сонцето веќе почна силно да го загрева асфалтот и бекатонските плочки, но и да ја создава онаа препознатлива летна атмосфера околу калдрмите по кои што се движиме, што значи дека долгото топло лето само што не започнало.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com