Додека нестрпливо ја очекуваме нашата средба со брановите и песочните плажи и броиме ситно до нашите годишни одмори, време е да ја разработиме темата на костимите за капење.

Read more...

Ја пролиставме интернет страницата на Бершка и ги избравме парчињата кои се апсолутен хит за топлите летни денови.

Read more...

Сонцето веќе почна силно да го загрева асфалтот и бекатонските плочки, но и да ја создава онаа препознатлива летна атмосфера околу калдрмите по кои што се движиме, што значи дека долгото топло лето само што не започнало.

Read more...

Можеби сега е вистинскиот момент да почнеме да размислуваме каде и како ќе го поминеме нашиот годишен одмор.

Read more...

Кога Селена Гомез ја објави оваа секси фотографија на Инстаграм, бевме воодушевени од костимот за капење што го носеше и не можевме да го тргнеме погледот од него.

Read more...

Погледнете ги овие познати дами за кои сме повеќе од сигурни дека привлекуваат огромно внимание на плажите, но сепак не поради тоа што се многу убави, туку од малку поинакви причини.

Read more...

Нина Карлаварис е млада дизајнерка од Нови Сад која со во својата нова колекција нуди мошне интересни и секси модели на костими за капење.

Read more...

Девојки, дали сте подготвени за летната сезона (и да не сте не е страшно, бидејќи метеролозите предвидуваат лето до декември!)? А дали го имате набавено најдобриот костим за капење за вас?

Read more...

Девојки, заборавете на вашите бикини и одберете некој од овие преубави едноделни костими за капење кои можете да ги најдете во сите облици.

Read more...

Да изберете совршен костим за капење кој ќе одговара на формата на вашето тело може да претставува вистински предизвик.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...