Во моментот австралискиот бренд за костими за капење She Made Me е во центарот на вниманието на познатите светски трендсетерки.

Read more...

Бидејќи сите не сме згодни и слаби како манекенки, а сите сакаме да се одмориме некаде и да поуживаме на некоја плажа, вистинско време е да разгледаме некои од најубавите модели на костими за капење за крупни девојки за ова лето.

Read more...

Популарниот бренд New Yorker под својата веќе добро позната етикета Censored и оваа сезона подготви одлична колекција на производи кои ви се потребни за да уживате на базен или плажа.

Read more...

Сезоната за лов на нови тренди бикини е веќе отворена, па пред да тргнете во потрага на вашиот омилен модел, погледнете што ќе биде најмодерно оваа сезона.

Read more...

Прекрасниот плус-сајз модел Кандис Хуфин блескаше во преубавите модели од новата колекција на костими за капење на Манго за полнички девојки.

Read more...

Погледнете ја новата фантастична колекција со костими за капење од „Calzedonia“  за лето 2015

Read more...

Од актуелната летна колекција на „high-street“ брендот Страдивариус ги избравме најубавите десет парчиња кои се „must-have“ за на плажа.

Read more...

Во новата колекција со парчиња за на плажа од „Pull and Bear“ ве чекаат трендовски костими за капeње, сандали, шешири и крпи за на плажа.

Read more...

Ретро модели со висок струк, накит во комбинација со облека за на плажа, големи животински принтови.. ова се само дел од трендовите кои ќе го имаат главниот збор на плажите оваа сезона.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...