Познатата британска трендсетерка Попи Делевињ повторно дизајнираше линија костими за капење за брендот „Solid & Striped“.

Read more...

Подгответе го вашето секси издание за новата летна сезона во еден од овие прекрасни костими за капење.

Read more...

Едиторијал од августовското издание на магазинот WWD

Read more...

Кендис Свонепул е една од најпосакуваните и најубавите жени во светот ...

Read more...

Девојки, дали сте расположени за ретро бикини со висок струк?

Read more...

Кога станува збор за идеален костим за капење критериумите се различни и тие се разликуваат од сезона во сезона.

Read more...

Доколку не сте забележале – сезоната време кога на сите ни требаат пар или два костими за капење е во полн ек!

Read more...

Девојки, дали сте подготвени за летната сезона (и да не сте не е страшно, бидејќи метеролозите предвидуваат лето до декември!)? А дали го имате набавено најдобриот костим за капење за вас?

Read more...

Едноделните костими за капење повторно се во мода и тоа најмногу благодарение на винтиџ и бохо стиловите кои се вратија на голема врата ова лето.

Read more...

Ви ги претставуваме дводелните костими за капење од еден од најпопуларните и најбараните брендови во последните неколку сезони.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...