И Елса е една од оние девојки чиј профил на Инстаграм редовно го посетуваме ...

Не знаеме дали сме воајери или не, но еве признаваме дека постојат девојки кои редовно ги следиме на социјалните мрежи и тоа само заради нивните фотографии од прекрасни дестинации на кои најчесто носат оскудни костими за капење и изгледаат прекрасно. Такви се на пример Емили Ратајковски и Хејли Болдвин, но и манекенката Елса Хоск која дефинитивно мора да ја додадете на вашата follow листа и да бидете еден од нејзините речиси 3 и пол милиони пријатели на Инстаграм. Но ако веќе ја следите тогаш најверојатно веќе знаете дека овој ангел на Викторијас сикрет има една од најдобрите колекции на костим за капење кои сме ги виделе во последно време. Таа изгледа неодоливо во секој модел, од оскудните бикини до едноделните модели, па мораме да признаеме дека сме и по малку љубоморни. И тоа не само на нејзиното беспрекорно тело, туку и на колекцијата што ја поседува.

Во продолжение погледнете го нашиот избор на нејзините најдобри бикини изданија и кажете ни во коментарите во кој од овие модели ви се допаѓа најмногу ...

Ние едноставно гласаме за овој модел ...

Вие?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?