Рита Ора во врска со Тајрон Вуд?

Познатата 26 годишна Албанка го привлече вниманието со фотографија што ја објави на Инстаграм на која позира во црвени бикини кои се апсолутен хит за оваа сезона. Имено станува збор за минијатурни бикини под кои се гледа долниот дел од градите, а какви досега носеа сестрите Кардашијан кои се и главните виновнички за популарноста на овој тренд. Инаку за Рита, која уште што како малечка од Косово се пресели да живее во Лондон, и која во моментот важи за една од најпознатите и најекстравагантните пејачки во Британија, се шушка дека е во врска со Тајрон Вуд, синот на гитаристот на Ролинг Стоунс, Рони Вуд.

Гради на пола копје – нов тренд во Холивуд >>

Како и да е, мораме да признаеме дека русокосата Рита која често носи провокативни комбинации, изгледа одлично и во овие црвени бикини ...

Што мислите вие?

Што мислите дали овој секси тренд ќе го фураат и нашите девојки? 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?