Врвките се во мода!

Да, тие се во мода веќе неколку сезони, а ова лето овој секси детаљ ќе го гледаме и на костимите за капење. Не е важно на кој дел од костимот се наоѓаат, дали на деколтето, во задниот дел или од напред, важно е пред да го изберете вашиот модел да одлучите кој дел од телото сакате да го истакнете. Едноделните модели можете да ги носите и како секси боди, со кратки шорцеви и кратки здолништа од тексас, додека со дводелните ќе го истакнете вашето тело на најдобар можен начин. Погледнете неколку модели од најпознатите хај-стрит брендови...

Едноделните костими за капење се маст-хев за оваа сезона >>

Фотографиите можете да ги видите на следната страна >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?