Нов бренд кој е хит на социјалните мрежи

Станува збор за Montce Swim бренд во чии модели досега можевме да видиме бројни познати трендсетерки. Специјализирани се за изработка на костими за капење во чија понуда секоја жена со секаков облик на тело ќе пронајде совршен модел за себе. Тие им стојат убаво на сите девојки, а доколку и вие имате еден ваков модел бидете сигурни дека и оваа сезона ќе зрачите со самодоверба на плажите. Во нивните колекции можат да се пронајдат најразлични сетови, поединечни градници или горни делови, едноделни костими за капење и XL величини. Montce Swim нуди достава низ целиот свет, а можно е и бесплатно да го замените купениот модел доколку не ви одговара.

Премини на следната страна и погледни ги преубавите модели >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?