За едни е ноќна мора, а други пак, го носат со насмевка!

Многу дами немаат смелост да се соблечат во бикни кога ќе дојде време за годишните одмори и сончање на плажа. Но затоа некои од нив крајно се израдуваа кога го видеа овој едноделен костим за капење кој веднаш стана хит на социјалните мрежи.

Имено станува збор за модел кој се вика „секси гради“ и кој може да се најде во три нијанси. Судејќи според продажбата и фотографиите на Инстаграм, можеме да кажеме дека им се допаѓа на девојките, иако искрено се надеваме дека нема да стане тренд!

Make 'em say WTF 🌎FREE US shipping 👌🏻Link in bio

A post shared by Beloved Shirts (@belovedshirts) on

Што милите вие за овој модел?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?