Омилените модели на познатата трендсетерка

Емили Ратајковски речиси секојдневни немилосрдно не потсетува на прекрасните егзотични локации на кои секогаш изгледа како кралица на бикините. Па судејќи според она што го носи оваа позната трендсетерка и ова лето ќе бидат популарни дводелните модели. Но покрај трендовите на костимите за капење Емили со своите фотографии не потсетува и на тоа дека мораме да ги засукаме ракавите и да почнеме со вежбање ако сакаме да ги носиме истите модели и во нив да изгледаме барем приближно како неа.

Па, кој е вашиот фаворит?

 

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?