Овие костими за капење ќе бидат главен тренд на плажите

Оваа сезона во мода се и костими за капење кои ќе им се допаднат на девојките на кои оскудните бикини не им се омилен избор. Станува збор за шик едноделни модели кои покриваат повеќе кожа и кои доживееја голем камбек и преставуваат ИТ парче за ова лето.

Кои се најпопуларните костими за капење за ова лето >>

Па, ако барате тренди атуфит за кулирање покрај море, побарајте го меѓу едноделните модели на костими за капење! Покрај тоа што ги покрива недостатоците може да изгледа и мошне сексапилно, а совршен избор е и ако сакате телото да го заштитите од штетните УВ зраци (сепак, не заборавајте да го намачкате телото со крема со заштитен фактор).

Костими за капење во оваа боја се во мода >>

Во големата понуда која што можете да ја видите низ продавниците на познатите дизајнерски и комерцијални брендови секој може да пронајде модел за себе, а во продолжение погледнете ги моделите кои нам ни се допаѓаат најмногу и кои сакаме да ги имаме.

види повеќе »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?