Костими за капење кои ќе бидат хит на плажите ова лето

Според модните гуруа во мода се моделите со карнери

Романтичната пролет е во полн сјај, а наскоро ни пристига и на многумина најомилениот период од годината кога ќе уживаме на некоја песочна плажа во нашите нови костими за капење. Овој пат според предвидувањата на модните гуруа најпопуларни модели се едноделните и дводелните парчиња зачинети со женствени карнери кои можете да ги најдете на секаде – како на горниот дел, така и на долниот, однапред или одзади. Погледнете!

Повеќе модели погледнете во галеријата што следува >>

види повеќе »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?