ban2

Ќе ве запознаеме со уште една онлајн продавница од која можете да порачате облека и обувки, но и разни модни додатоци со пристојни цени.

Дали досега имате слушнато за „Gamiss“.

Ако не сте ние радо ќе ве запознаеме со уште една онлајн продавница од која можете да порачате облека и обувки, но и разни модни додатоци по крајно поволни цени. Изборот е голем, а нам овој пат во фокусот ни се костимите за капење кои се на попуст уште неколку дена.

8,37 $

Односно костимите за капење се снижени од 50 до 63 отсто, а навистина има гооолем избор на оние кои се со цени до 15 долари со вообичаен шипинг од по неколку долари. Се што треба да направите е да чекате да ви пристигнат од 7 до 25 дена, а потоа да бидете стрпливи да дојде летото и да уживате максимум во овие прекрасни модели.

10,04 $

Па погледнете ги најдобрите парчиња што ги избраа нашите модни уредници, а нивните фустани, фармерки и високи потпетици по неверојатни цени можете да погледнете тука.

10,36 $

10,49 $

11,05 $

11,97 $

12,26 $

13,39 $

13,66 $

13,93 $

14,13 $

14,42 $

14,70

14,70 $

8,07 $

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?