ban2

За овој тренд веќе ви пишувавме (види тука), но овие девојки изгледаат прекрасно додека го фураат и едноставно не можеме да му одолееме.

Колку и да звучи бизарно, овој тренд веќе е хит. Имено многу познати девојки веќе се фотографираа во своите нови костими за капење од кадифе, а нивните фотографии на социјалните мрежи го заокружија светот. Проблемот е во тоа што овие бикини колку и да изгледаат секси и неодоливо, тие се направени од материјал кој воопшто не е практичен за носење во текот на летните месеци, особено кога ќе се намокри и залепи за вашето тело и ќе дојде во допир со кремите за заштита од сонцето. 

Но некои дизајнери не убедуваат дека воопшто не треба да бидеме загрижени бидејќи повеќето модели не се направени од вистински сомот, туку од имитација.

Премини на следната страна и погледни ги и другите модели >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?