FaceBook  Twitter  

Понекогаш некои трендови кога се костимите за капење во прашање навистина не можеме да ги разбереме, како и девојките што ги носат истите.

Моделот кој го носеше диџејката Мирјам Нерво кој би требало да изгледа провокативно, во нејзино издание изгледа во најмала рака – шокантно. Имено горниот дел и долниот воопшто не си одговараат па наместо да го истакне она најубавото на нејзиното тело, тој го нагласи сето она што требаше да остане сокриено.

Што мислите вие?

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...