FaceBook  Twitter  

Тренд кој ќе биде актуелен ова лето

И додека ние се бориме со ниските температури, вирусите и грипот, познатите Инстаграм девојки се илјадници километри далеку и се сончаат на најегзотичните локации на светот. Па ако добро ги погледнете нивните профили на Инстаграм ќе забележите дека овие костими за капење особено се издвојуваат. Имено, станува збор за шик модели направени од кадифе кои се фантастични за фотографирање, но не и за температури над +30 степени.

Имено, со нив најверојатно ќе имате проблеми откако ќе ги намокрите, како и кога ќе се намачкате со масло за сончање, но не и кога ќе застанете пред објективот и кога ќе сакате да направите фотографија за на Инстаграм.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...