FaceBook  Twitter  

Тренд кој ќе биде актуелен ова лето

И додека ние се бориме со ниските температури, вирусите и грипот, познатите Инстаграм девојки се илјадници километри далеку и се сончаат на најегзотичните локации на светот. Па ако добро ги погледнете нивните профили на Инстаграм ќе забележите дека овие костими за капење особено се издвојуваат. Имено, станува збор за шик модели направени од кадифе кои се фантастични за фотографирање, но не и за температури над +30 степени.

Имено, со нив најверојатно ќе имате проблеми откако ќе ги намокрите, како и кога ќе се намачкате со масло за сончање, но не и кога ќе застанете пред објективот и кога ќе сакате да направите фотографија за на Инстаграм.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...