FaceBook  Twitter  

Покрај костимите за капење, и кафтаните се клучно парче за овој период од годината.

Можете да ги носите по дома, на плажа, кога пиете кафе на вашата тераса или пред да ги започнете дневните обврски. Тие се поприлично практични и за време на годишниот одмор можат да и заменат многу непотребни парчиња, а во нив ќе се чувствувате максимално опуштено и пријатно. Што се однесува до трендовите, оваа сезона во мода се кафтаните со интересни дезени (од геометриски, па се до егзотични мотиви) како и пастелните бои, ресите, ригите, но и моделите во бела боја која важи за неизбежна за овој период од годината. Отворете ја галеријата и погледнете го нашиот избор на најубави наметки за оваа сезона.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...