ban2

Покрај костимите за капење, и кафтаните се клучно парче за овој период од годината.

Можете да ги носите по дома, на плажа, кога пиете кафе на вашата тераса или пред да ги започнете дневните обврски. Тие се поприлично практични и за време на годишниот одмор можат да и заменат многу непотребни парчиња, а во нив ќе се чувствувате максимално опуштено и пријатно. Што се однесува до трендовите, оваа сезона во мода се кафтаните со интересни дезени (од геометриски, па се до егзотични мотиви) како и пастелните бои, ресите, ригите, но и моделите во бела боја која важи за неизбежна за овој период од годината. Отворете ја галеријата и погледнете го нашиот избор на најубави наметки за оваа сезона.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?