FaceBook  Twitter  

Нејзе не и е проблем да ги провоцира своите фанови на Инстаграм...

Емили Ратајковски ја подигна температурата на социјалните мрежи кога објави фотографија на Инстаграм на која повторно носи секси бикини. Овој пат станува збор за преубав дводелен костим за капење, со пуш-ап градник и оскудни гаќички, во кои познатата манекенка ни го претстави нејзиното фасцинантно тело.

Amore + Sorvette

Инаку, нејзиното тело е како создадено за бикини, а оваа сезона по се изгледа ќе го помине во монохроматските оскудни бикини со потписот на австралискиот бренд Amore + Sorvette во преубава бордо нијанса. Да, вие можеби веќе игравте на картата на модерните дезени за ова лето, или пак на едноделните модели со интересен и модерен крој, но не заборавајте дека едноставните монотони бикини можат најмногу да му ласкаат на вашето тело, па не е лошо да ги имате во вашите фиоки.

Amore + Sorvette

Погледнете ги и другите модели од овој бренд ....

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел "Флеманго" е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири везди. ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...
Уникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје. ...