Костими за капење кои ги обожаваат познатите трендсетерки

Секоја нова летна сезона познатите трендсетерки се опседнати со некој нов бренд кога се костимите за капење во прашање, а денес, благодарение на Инстаграм, за многу брзо време дознаваме кои се и како изгледаат. Па така оваа година се познати моделите на Лиса Марија Фернандез кои и претходното лето беа на самиот врв меѓу омилените парчиња на познатите ИТ девојки, а покрај нејзините модели постојат и бројни други нови брендови кои имаат фантастични парчиња. Некои од овие брендови се поиграа со кроевите, други со боите и дезените, а заедничко за сите нив е што нивните модели се вистински стејтмент парчиња и што во нив ќе изгледате неодоливо како на Инстаграм, така и на плажа.

Cocodune

Giejo Swim

Lisa Marie Fernandez

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?