FaceBook  Twitter  

Костими за капење кои ги обожаваат познатите трендсетерки

Секоја нова летна сезона познатите трендсетерки се опседнати со некој нов бренд кога се костимите за капење во прашање, а денес, благодарение на Инстаграм, за многу брзо време дознаваме кои се и како изгледаат. Па така оваа година се познати моделите на Лиса Марија Фернандез кои и претходното лето беа на самиот врв меѓу омилените парчиња на познатите ИТ девојки, а покрај нејзините модели постојат и бројни други нови брендови кои имаат фантастични парчиња. Некои од овие брендови се поиграа со кроевите, други со боите и дезените, а заедничко за сите нив е што нивните модели се вистински стејтмент парчиња и што во нив ќе изгледате неодоливо како на Инстаграм, така и на плажа.

Cocodune

Giejo Swim

Lisa Marie Fernandez

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...