FaceBook  Twitter  

Можеби ќе ви звучи избрзано (поради променливото време, секако!), но сепак не треба да заборавиме дека сме на средината на јуни и дека наскоро следува фантастичниот период на годишните одмори.

Тоа за многумина значи и дека е време за нов костим за капење, а бидејќи веќе некое време во мода се едноделните костими за капење, ние би ви предложиле да изберете токму таков модел доколку се уште го немате во вашите плакари. Покрај едноделните тука се и дводелните модели кои можат да бидат со различни дезени, во различни бои и со различни форми. Но, пред да тргнете да во поход низ продавниците, отворете ја галеријата и погледнете ги најубавите парчиња од најпознатите хај стрит брендови во Македонија.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...