Сите оние кои мислат дека едноделните костими за капење не се подеднакво секси како бикините, мораме да ги предупредиме дека грешат!

Дали веќе го резервиравте хотелот или апартманот во кој ќе престојувате или се уште се двоумите и го барате егзотичното место на кое ќе побегнете од секојдневните обврски и ќе го вклучите полначот за да си ги наполните батериите? Но, не треба да заборавите и на тоа совршен годишниот одмор ќе имате само доколку во куферите спакувате и два-три костими за капење во кои ќе се чувствувате убаво. Но доколку се уште ги немате овие парчиња во вашите плакари, не треба да се грижите,бидејќи тука сме да ви помогнеме. Отворете ја галеријата што следува по овој текст и погледнете ги најубавите едноделни костими за капење за ова лето. Што се однесува до трендовите, се уште се актуелни класичните дезени, како риги и хавајските дезени, збогатени со тренди детали и карнери, врвки и искроени делови кои откриваат и ги ставаат во преден план најинтересните делови од вашето тело. Погледнете и уживајте!

види повеќе »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?