FaceBook  Twitter  

Сите оние кои мислат дека едноделните костими за капење не се подеднакво секси како бикините, мораме да ги предупредиме дека грешат!

Дали веќе го резервиравте хотелот или апартманот во кој ќе престојувате или се уште се двоумите и го барате егзотичното место на кое ќе побегнете од секојдневните обврски и ќе го вклучите полначот за да си ги наполните батериите? Но, не треба да заборавите и на тоа совршен годишниот одмор ќе имате само доколку во куферите спакувате и два-три костими за капење во кои ќе се чувствувате убаво. Но доколку се уште ги немате овие парчиња во вашите плакари, не треба да се грижите,бидејќи тука сме да ви помогнеме. Отворете ја галеријата што следува по овој текст и погледнете ги најубавите едноделни костими за капење за ова лето. Што се однесува до трендовите, се уште се актуелни класичните дезени, како риги и хавајските дезени, збогатени со тренди детали и карнери, врвки и искроени делови кои откриваат и ги ставаат во преден план најинтересните делови од вашето тело. Погледнете и уживајте!

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.
Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...
Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...