Веќе имавте прилика да видите дека комбинезоните навистина ни се допаѓаат и ги препорачуваме како многу погодна облека за летната сезона, но овде би сакале да истакнеме дека омилени модели ни се оние од тексас.

Read more...

Погледнете ги овие прекрасни летни здолништа од популарниот шпански бренд Страдивариус.

Read more...

Модни додатоци без кои не смеете да излезете од дома оваа сезона се украсите за коса како цветни круни, венчиња, ленти, турбани и накит за коса.

Read more...

Штoм почнавме да размислуваме за нови очила за сонце, тогаш тоа е сигурен знак дека летната сезона ни е на прагот.

Read more...

Погледнете ги најубавите сандали (плус две-три чанти) од колекцијата на Jimmy Choo за пролет/лето 2014.

Read more...

Девојки, оставете ги вашите омилени високи потпетици и обидете се ја да добиете истата шик комбинација со еден пар рамни чевли.

Read more...

Погледнете ги најубавите 10 модели на сандали од пролетната колекција на неодоливиот шпански бренд Бершка.

Read more...

Кожените јакни се инвестиција за која што не треба многу да размислувате – тие се носат преку целата година (и тоа во текот на повеќе години) и постојано се ИН.

Read more...

Рецептот на H&M е едноставен но и едноставно неодолив – бели фустани (и макси и миди), прозрачни блузи, секси тексас шорцеви и летни патики.

Read more...

Погледнете ги најдобрите мантили за пролет/лето 2014 што ги најдовме во една од најпопуларните онлајн продавници net-a-porter.

Read more...

barate

loading...

Booking.com