Можеби звучи депресивно, но навистина е разочарувачки кога новите сандали што ги купивте за цело лето ќе можете да ги облечете само два-три пати затоа што се невозможни за носење!

Read more...

Во изминатиов период многу често можевме да ги видиме познатите холивудски девојки како носат интересни комбинезони.

Read more...

Ако сакате да изгледате лежерно и опуштено, а така и се чувствувате, за вас  нема ништо подобро од обични рамни патики кои можете да ги комбинирате скоро со се.

Read more...

Како и секое лето така и ова не забораваме да ви ги понудиме најжешките модни иконски парчиња кои би изгледале одлично на секоја дама.

Read more...

Доколку сакате да привлечете внимание, тогаш облечете шорцеви.

Read more...

И покрај тоа што патиките, балетанките и рамните сандали се најпопуларни во овој дел од годината, еден модел со високи потпетици дефинитивно им го краде фокусот.

Read more...

Без разлика дали ќе ги осите со симпатична pencil здолниште или ќе ги комбинирате со вашите нови скинати фармерки, кошулите дефинтиивно се парчиња кои заслужуваат ВИП место во вашите плакари.

Read more...

Конечно може да уживаме во убаво време.

Read more...

Популарните сандали Birkenstock дефинитивно се едни од оние модели кои што ќе бидат must-have за оваа летна сезона.

Read more...

Оваа пролет, покрај популарните здолништа со средна должина, во тренд се и мини здолништа кои изгледаат мошне интересно во пролетните колекции.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...
Овде, во хотел Континентал ќе ви помогнеме да создадете свадбата на вашите соништа! ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...