Во новиот „лукбук“ популарниот шпански бренд Зара ги изложи најдобрите парчиња и комбинации за претстојната сезона. Погледнете!

Read more...

Изберете џемпер во кој ќе зрачите со енергијата со која што срамежливата студентка Анастасија го шармираше контроверзниот Кристијан Греј.

Read more...

Доколку ви е  потребно ново парче за слоевито облекување или за најразлични комбинации кои можете да ги носите во секоја пригода – тогаш дефинитивно во вашиот плакар треба да остапите место за еден нов тренди блејзер.

Read more...

Доколку имате стари фармерки од мајка ви, кои се со крој од 80-те, широки и изгледаат како износени, сега е вистинсикиот момент да ги извадите од плакарот.

Read more...

Есента веќе и официјално пристигна, па за денес решивме да ви претставиме мини здолништа од есенските колекции на нашите омилени брендови.

Read more...

Сезоната кога лисјата пожолтуваат и почнуваат да паѓаат веќе пристигна, и прашање на време e кога ќе си го покаже вистинското лице.

Read more...

Најголемо шопинг задоволство е кога ќе најдете нешто што ви се допаѓа многу и кое подолго време го барате низ продавниците.

Read more...

Се е полесно во животот кога размислувате розова, а кога ќе носиме нешто розово во месец октомври, тогаш се приклучуваме на кампањата на подигање на свеста за рано откривање на рак на дојката.

Read more...

Погледнете дел од новиот каталог на шпанскиот моден бренд Манго кој воедно е и еден од нашите омилени брендови.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Хотел Метропол**** е дел од Metropol Lake Resort
Пица ресторан во центарот на Битола.
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...
Единствен клуб ресторан во Скопје.