matte

И покрај тоа што пролетта се приближува со забрзан чекор, зимата се уште не си заминала, така што сега нашата гардероба во главно се состои од парчиња наменети за преодните периоди.

Read more...

Сино или темно црвена, односно бордо боја, потоа риги, тексас кошули, маици со стилиш слогани, шик кожени јакни и мали црни фустани се сигурен знак дека и во продавниците за улична мода доаѓа пролетта.

Read more...

Прекрасната Кејт Мидлтон блескаше пред некое време кога го носеше капутот во бебешка сина боја од „Seraphine“.

Read more...

Погледнете ги овие парчиња кои се совршени за деновите кога повеќе би сакале да останете во кревет, но работните обврски ве повикуваат.

Read more...

Новите парчиња од Зара веќе почнаа да се редат низ излозите, па еве ви прилика да ѕирнете што ве очекува во нивните продавници за наредната сезона.

Read more...

Некои парчиња бараат да брцнете малку подлабоко во вашиот паричник, но за среќа овие кожени јакни не влегуваат во таа категорија.

Read more...

За сите оние кои ги љубат кратките фустани, здолништа и шорцеви, зимските месеци можат да преставуваат вистински проблем.

Read more...

Извинете што ви носиме лоши вести, но деновите во кои можевте да носите тенки кожени јакни и тренди есенски капути завршија!

Read more...

Панталони и капут во боја на црвено вино која е апсолутен хит за оваа сезона, потоа модерни парчиња со леопард дезени или комбинезони, погледнете ги овие производи со кои можете да направите шик комбинации со кои ќе се истакнете во наредниот период.

Read more...

По се изгледа дека ниските температури ќе се задржат уште некое време, така што слободно можете да ја збогатите зимската гардероба и да ја освежите на пример со некој нов капут, кој ќе можете да си го носите и наредната сезона.

Read more...

barate


Booking.com