FaceBook  Twitter  

Кој вели дека само претставничките на понежниот пол се во дилема кога ќе застанат пред огледалото (или плакарот, сеедно) и кога ќе си го постават славното прашање „Што да облечам денес?“.

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

И меѓу претставниците на посилниот пол има луѓе кои ги следат трендовите подеднакво како и жените (ако не и повеќе!), кои постојано се грижат за својот изглед, сакаат да изгледаат убаво, а богами и се радуваат како мали деца секогаш кога ќе си купат некое ново парче од нивните омилени брендови. Од друга страна пак, доколку сметате дека вашиот партнер треба да ги промени клучните парчиња во неговиот плакар, и сакате да му укажете дека малку елеганција и софистицираност се всушност добра работа за него, тогаш сигурни сме дека ќе му го испратите овој текст. Можеби ќе добие инспирација и ќе ја збогати својата колекција со овие интересни капути од македонскиот моден бренд „Астибо“. Можеби ќе додаде нешто интересно во својот стил, ќе ве изненади со некоја мала промена, ќе почне почесто да носи интересни шалови, ќе се  научи како да врзува вратоврска, ќе пушти брада –вие само треба да го охрабрите да го направи тоа. И верувајте ни, ќе добиете одличен резултат од кој нема да се покаете!  Добро стилизираниот маж е привлечен маж. Како што ниту една жена се нема родено со бескрајно долги и густи трепки (а сепак низ градот има многу со преубави трепки) така е и со мажите – само треба да се запознаат со правилата на играта и да изгледаат елегантно, мажествено, и секси. А со овие парчиња од машката колекција на „Астибо“ за зима 2016 тоа ќе им биде многу лесно! Погледнете!

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

Она по што се издвојува оваа неодолива зимска колекција од штипскиот моден бренд „Астибо“ од останатите се квалитетните материјали и класичниот модерен изглед. Погледнете ги главните трендови и изберете го вашиот омилен модел.

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

ASTIBO - кликни тука или на сликата и види ја цената  »

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...