FaceBook  Twitter  

Погледнете ги најдобрите спортски модели на патики за пролет-лето 2015.

Converse All Star 5700 MKD

Патиките веќе одамна не се резервирани само за спортски комбинации, туку тие станаа и моден додаток со кој можете да направите супер тренди комбинација во која ќе изгледате модерно и различно. Специјално за вас подготвивме галерија со најдобрите модели на патики од продавниците за улична мода, каде можете да ги видите и нивните цени. Па, повелете, отворете ја галеријата и кликнете лајк под секој модел што ви се допаѓа и дајте свој придонес во изборот на најдобрите модели.

Adidas 5,400 MKD

Converse All Star 4000 MKD

Stradivarius 1,990.00 MKD

Галеријата содржи низа модели од најпознатите брендови за улична мода - Манго, Страдивариус, Зара и Бершка, но и од типичните спортски брендови како Конверс, Најк, Адидас, Рибок, а овде е и Лакосте.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...