FaceBook  Twitter  

Ресите се вистински хит оваа сезона, а најмногу можат да се забележат како украс на чантите.

Stradivarius 1,990.00 MKD

Овде ги собравме на едно место најубавите чанти кои можат да се најдат на полиците на најпопуларните продавници за улична мода.

Мали или големи, секојдневни или свечени, чантите со реси можат да се најдат во сите бои и облици, па доколку сакате да ги зачините вашите комбинации со нешто што ќе биде апсолутен хит оваа сезона, вие сте на вистинското место. Од Страдивариус, до Манго и Зара, погледнете ги најубавите чанти со реси кои ќе бидат апсолутно неизбежни во новата пролетна сезона.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.
Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...