FaceBook  Twitter  

Францускиот бренд за обувки Кристијан Лобутин неодамна ја претстави новата колекција за лето 2015.

Станува збор за колекција наменета за дами со изострен вкус и претставува микс на убави бои, графики и дезени.

Овој пат миленикот на женските срца и модниот гениј кога се високите потпетици во прашање, Кристијан Лобутин ни претстави модели инспирирани од легендарната лолита на Владимир Набаков. Погледнете!

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
BEST WESTERN Hotel Turist e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели BEST WESTERN. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.