FaceBook  Twitter  

Ги избравме најубавите кожени јакни од нашите омилени брендови за улична мода и направивме ена одлична галерија која ќе ви помогне во вашиот избор за оваа пролет.

Pull and Bear 2,990.00  MKD

Кожните јакни се вбројуваат во нашите омилени модни парчиња. Станува збор за едно од парчињата облека кои се постојано актуелни и кои не можат да останат незабележани во вашиот плакар.

Mango 7,490 MKD

Во галеријата се претставени најубавите кожени јакни (и нивните цени) од пролетните колекции на Манго, Бершка, Страдувариус и Зара. Разгледајте, одберете си го најубавиот модел за вас и – правец во продавницата!

ZARA 7,990.00 MKD

Што се однесува до цените, ќе почнеме со моделот на Пул енд Беар (првата слика) кој покрај тоа што изгледа совршено има и навистина пристојна цена, а ќе завршиме со моделите од Манго и Зара кои чинат околу 7,490 и 7,990 денари и со кои ќе можете да направите мал милион совршени комбинации, особено во периодот кој ни следува. Погледнете ги цените и на другите модели во галеријата ...

отвори галерија »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.
Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...