FaceBook  Twitter  

O да, ова ќе биде сезона на парчиња од тексас. Фармерки, кошули, фустани, здолништа, па дури и комбинезони направени од џинс ќе бидат must-have за оваа пролет, а еден од најголемите хитови ќе биде - тексас со тексас.

1,590 MKD - тексасно здолниште

Погледнете ги најубавите парчиња со овој материјал од новата пролетна колекција на шпанскиот бренд Манго.

отвори галерија »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Почуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери... ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотел "Флеманго" е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири везди. ...
Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...