FaceBook  Twitter  

Пролетта е веќе на прагот, а во продавниците на шпанскиот моден бренд Бершка веќе се изложени прекрасни модели на сандали и високи потпетици во пролетни бои.

1,990.00 MKD

Новата сезона ќе биде во знакот на 70-те и 90-те зачинети со современ гламур, а што се однесува до боите, оваа сезона во центарот на вниманието ќе бидат тиркизната, црвената и темносината.

отвори галерија »

Изборот на моделите и петите останува на вас, а цените се движат од 1990 до 2990 денари. Повеќе детали ќе најдете во нашата галерија.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

WHERE CITY GUIDE

Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.
Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...