matte

Ако не сакате само да се чувствувате удобно, туку и да бидете во чекор со актуелните трендови, изберете некој од овие модели од најпознатите светски брендови.

Read more...

Ова сe високи потпетици кои ги обожаваат дамите со сина крв, а меѓу нив и војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, но и кралиците Ранија и Летиција.

Read more...

Како и секое лето балетанките и оваа година ги преплавија излозите на нашите омилени продавниците од кои најчесто купуваме.

Read more...

И оваа сезона еден од најбараните модели се белите патики кои ги има во голем избор и во продавниците на познатите хај стрит брендови.

Read more...

Кејт Мос ги обожава овие патики, па зошто не би ги сакале и вие?!

Read more...

На овие патики не можеше да им одолее ни Џесика Алба ...

Read more...

Погледнете ги овие шик модели инспирирани од популарните сандали од „Aquazzura“ кои важат за еден од најбараните модели за сезонава.

Read more...

Трендсетерки, ако сте во потрага по рецепт за неодолив женствен изглед за оваа летна сезона, вие сте на вистинското место.

Read more...

Доколку ги следите модните трендови тогаш сигурно веќе знаете дека само еден модел на сандали ќе бидат must-have за следната сезона.

Read more...

Овие патики ги обожаваат Марион Котијар и Дејвид Бекам, а ние сме сигурни дека од денес ќе ви станат омилени и на вас!

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com