matte

Кога станува збор за црвениот килим, Кејт најчесто носи парчиња од брендовите како Alexander McQueen, Jenny Packham и Preen.

Read more...

 

 

Полудлабоки тесни чизми со дебела пета и везен цветен дезен.

Read more...

Откако минатата сезона ги претстави чевлите со запалка наместо високи потпетици сите дизајнерски брендови почнаа да ги истражуваат тесните полудлабоки чизмички и така за многу кратко време се роди и новиот тренд.

Read more...

Кога се високите потпетици во прашање оваа сезона нема правила!

Read more...

Белите чевли кои како тренд беа мошне популарни во текот на 80-тите оваа година се вратија на голема врата.

Read more...

Комерцијалните брендови ни најавуваат жешка и страсна есен, а ние ќе ви ги претставиме моделите кои се најатрактивните во нивната понуда.

Read more...

Интересен новитет кај најпопуларниот бренд за гумени чизми.

Read more...

Погледнете ги најубавите високи потпетици од неколку познати комерцијални брендови со кои вреди да се прошетате низ улиците во вашиот град.

Read more...

Тренди хит и оваа сезона – сандали со реси.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com