matte

Кејт Мос ги обожава овие патики, па зошто не би ги сакале и вие?!

Read more...

На овие патики не можеше да им одолее ни Џесика Алба ...

Read more...

Погледнете ги овие шик модели инспирирани од популарните сандали од „Aquazzura“ кои важат за еден од најбараните модели за сезонава.

Read more...

Трендсетерки, ако сте во потрага по рецепт за неодолив женствен изглед за оваа летна сезона, вие сте на вистинското место.

Read more...

Доколку ги следите модните трендови тогаш сигурно веќе знаете дека само еден модел на сандали ќе бидат must-have за следната сезона.

Read more...

Овие патики ги обожаваат Марион Котијар и Дејвид Бекам, а ние сме сигурни дека од денес ќе ви станат омилени и на вас!

Read more...

Оваа сезона покрај белите патики во мода се и сребрените модели, но и патиките украсени со најразлични детали и дезени.

Read more...

Покрај сонцето, она на што најмногу му се радуваме на почетокот на секоја пролетна сезона, секако се и неодоливите сандали со високи потпетици.

Read more...

Папучите покрај тоа што се задолжителни за овој период од годината, тие се и еден од најголемите трендиови за оваа сезона.

Read more...

Оваа сезона во мода се сандали зачинети со реси, светки, врвки ...

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО